Reklama

autoklawy

gebiss.pl

autoklawy

materiały do sterylizacji

mikrosilniki protetyczne

frezarki kosmetyczne

urządzenia dla protetyki

frezy diamentowe

autoklawy klasy b

 

Firma MicroNx jest czołowym producentem mikrosilników protetycznych i frezarek kosmetycznych w Korei Południowej, czego potwierdzeniem jest szereg zdobytych certyfikatów (zarówno krajowych, jak i światowych). W 2005 roku uzyskaliśmy wyróżnienie koreańskiej izby handlowej w Seulu w konkursie "importer roku" w kategorii produktów przeznaczenia medycznego. Na nasz sukces złożyło się kilka czynników (oryginalny design, najwyższa jakość wykonania i rozsądna polityka cenowa), które w ostatecznymfrezarka kosmetyczna anyxing m1 rozrachunku przełożyły się na obecność produktów MicroNx w wielu krajach Azji, Europy i Ameryki. Inwestowanie w nowoczesną technologię pozwoliło na wypromowanie marki Anyxing, jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych produktów w branży protetycznej i kosmetologicznej.

Gdy w 2009 roku zaprezentowaliśmy na targach IDS w Kolonii nasz najnowszy produkt - mikrosilnik Anyxing 300D o mocy 150W i prędkości 50.000 obr/min; rozpoczęła się nasza współpraca z polskim przedstawicielem, firmą gebiss.pl

Wspólnie udało nam się zbudować silną pozycję marki MicroNx w Polsce, opartą na stabilnej polityce cenowej i profesjonalnie wyszkolonym serwisie technicznym, dysponującym zarówno fachową wiedzą, jak i magazynem oryginalnych części zamiennych. 

Szeroka gama modeli Anyxing przygotowana z myślą o polskim rynku obejmuje mikrosilniki bezszczotkowe, szczotkowe, oraz frezarki kosmetyczne. Aby zabezpieczyć klientów przed nieuczciwymi firmami, wprowadziliśmy w 2012 roku hologramy identyfikujące oryginalne produkty MicroNx. hologram 

anyxing plomb

 

 

 

 

Dzięki nim, oraz dzięki plombom gwarancyjnym z logo Anyxing, wyeliminowaliśmy ryzyko pojawienia się na rynku podrabianych w Chinach produktów, nie mających nic wspólnego z wyrobami produkowanymi w naszej koreańskiej fabryce. Podjęte kroki spowodowane zostały potwierdzonymi informacjami o nieuczciwej konkurencji, oferującej w Polsce produkty łudząco podobne do modeli Anyxing 300D.  

 

przegląd mikrosilników

Zapraszamy do skorzystania z promocji serwisowej MicroNx

Kontrola prostnicy połączona z jej konserwacją, wymianą łożysk i szczotek

z rabatem 20%.

O szczegóły pytaj naszych serwisantów 

 

OFERTA WAŻNA DO 31 GRUDNIA 2015